Genç Ceo Topluluğu

Topluluğun Kuruluş Amacı:

Temelleri üniversitemizin ilk yıllarında bir kaç girişimci arkadaş tarafından atılan kulüp, 2012 yılında üniversitemize değer katmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu ilk günden itibaren her zaman "immagination, inspiration and innovation" sloganıyla hareket eden ve amatör ruhla büyük işlere imza atan Young CEO Topluluğu düzenlediği organizasyonlarla üniversitemizin öncü öğrenci kulüplerinin başında gelmektedir.  

Antalya Bilim Üniversitesi'nin en önemli özelliklerinden biri olan aktif sosyal hayatın temel taşlarından Young Ceo Topluluğu, düzenlediği etkinliklerle, öğrencilerinin kişisel gelişimine ışık tutacağına inanılan başarı hikayelerini birinci ağızdan dinlemeyi, gelecekte içinde bulunacakları iş ortamında gerekli çevreyi edinmelerini ve fikir sahibi olmalarını sağlamayı ve alanlarında uzman eğitmenler tarafından verilen ve güncel hayatta bile kullanılabilecek bilgilerin paylaşıldığı kişisel gelişim seminerlerini düzenlemeyi amaçlamaktadır. Bu bağlamda geçen yıl başta Fettah TAMİNCE olmak üzere, Deniz Bank Genel Müdürü Hakan ATEŞ'i , Antalya Milletvekili Mevlüt ÇAVUŞOĞLU'nu, Gaziantepli işadamı Taner NAKİBOĞLU'nu ve Melek Yatırımcı Baybars ALTUNTAŞ'ı üniversitemizde ağırladık.

Eğer sizin de amacınız üniversiteden sadece mezun olup gitmek değil, üniversiteyi yaşamak, bu sosyal hayatın içinde kendinize bir yer edinmek, aldığınız sorumluluğun, takım çalışmasının ve büyük hedeflere ulaşmak için çabalamanın tadına varmak, unutamayacağınız dostluklar kurmak ve daha önce hiç eğlenmediğiniz kadar eğlenmek ise sizleri Young CEO Topluluğu'na davet ediyoruz. 

Kuruluş Tarihi: Ekim 2012

İletişim Adresi: youngceo@antalya.edu.tr

twitter: twitter.com/CEOaiu

facebook: facebook.com/young.ceo.club.antalya